MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Salongsbord 15539025
nr 1553 9025
Salongsbord
+ stolar, 3 delar, sent 1800-tal. Bredd: 75 cm. Djup: 52 cm, höjd: 70 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 31 juli 2023
kl 19:18:19
300 kr
350 kr